Alışveriş ve Hediyeler Anne ve Çocuk Aşk ve İlişkiler Bilim ve Teknoloji Dekorasyon Dizi ve Filmler Eğlence ve Mizah Fırsatlar Gezi ve Etkinlik Gündem Güzellik ve Bakım Hayvanlar Hobi ve Boş Zaman İş Hayatı Kitap Kurumsal Öneriler Moda ve Stil Müzik Okul ve Eğitim Oyunlar Politika Sağlık Sanat ve Kültür Spor ve Egzersiz Tatil ve Seyahat TLC Dizileri Yemekler ve Mutfak
Yayın İlkeleri

Bironeridebizden, gerek ekibi gerekse de kullanıcılarının bütün konularda öneri sunup, öneri isteyebileceği, kullanıcılarının karar alma süreçlerine katkı sağlamak amacıyla yapısında temel olarak faydalı ve tavsiye nitelikli içerikler bulunduran ve bu işlevini yerine getirirken  belirli yayın ilkelerini benimsemiş, Türkiye’nin ilk ve tek öneri paylaşım platformudur.

Bironeridebizden tarafından benimsenmiş yayın ilkleri ayrıca bağımsız olarak içerik üretim sürecinde bulunan kullanıcılarımız tarafından da benimsenmesi beklenen ve bu doğrultuda denetimi sağlanan kriterlerimizi ifade etmektedir.

Bironeridebizden Tavsiye Nitelikli Öneriler Sunar

Bironeridebizden’ in sunduğu tüm öneriler, reklam koşullarına tabi olanlar da dâhil olmak üzere, tavsiye nitelikli paylaşımlardır. Bu paylaşımların tamamı, kullanıcılarımızın karar verme sürecine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Bironeridebizden Saygılıdır

Bironeridebizden insan ve hayvan haklarına saygılıdır. 

Bünyesinde ayrıştırıcı, ötekileştirici, küçük düşürücü, ırkçı söylemler içeren hiçbir yazı, içerik, görsel barındırmaz, kullanıcılarının da bu türde içerikleri oluşturmasına izin vermez. Kullanıcıları tarafından yayınlanmış bu türlü içeriklerin tamamı tespit edildiği an yayından kaldırılır ve süresiz olarak silinirler. 

Dini ve ahlaki konularda, kin ve nefret yaratacak yayınlara müsade edilmez.

Bironeridebizden Etik İlkelere Önem Verir

Bironeridebizden olarak kullanıcı ve okuyucularımızı aldatıcı, yanlış yönlendirici her türlü öneriden sakınırız. 

Bironeridebizden Fikir ve Sanat Eseri Teliflerini Önemser

Bironeridebizden olarak telif konusunda oldukça hassasız. Gerek Bironeridebizden’ in gerekse de kullanıcılarımızın oluşturduğu içeriklerde fikir ve sanat eserleri kanunu hükümlerince koruma altına alınmış ve eser sahibinin rızası olmaksızın ya da kaynak gösterilmeksizin kullanılmış yayınların tamamı ya da bir kısmı ilk bildirimde gerekli incelemenin ardından sürekli olarak yayından kaldırılır.